Reprezentant naszego kraju – Kamil Oniszczuk, wraca do akcji w czerwcu przy okazji hitowej gali z numerem 297. Oficjalnie potwierdzono już jego konfrontację z niepokonanym dotychczas na zawodowstwie, Norbertem Novenyim Jr.

Legitymujący się profesjonalnym rekordem 9-2, Kamil Oniszczuk, związał się z prowadzoną przez Scotta Cokera organizacją w minionym roku. Jak dotąd stoczył pod tamtejszym sztandarem jedno starcie – podczas 287. edycji stanął w szranki z Costello van Steenisem (14-2), jednakże potyczka ta nie potoczyła się po jego myśli, dlatego ostatecznie zmuszony był uznać wyższość oponenta.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Okazję do powrotu na właściwe tory będzie miał 16 czerwca. Przedstawiciele organizacji oficjalnie potwierdzili już jego występ w tym terminie. Naprzeciw niego w klatce stanie zaledwie 23-letni reprezentant Węgier – Norbert Novenyi Jr. (6-0). Bój rozegra się oczywiście w limicie dywizji średniej.

Walka ta wzbogaca więc tym samym hitowe wydarzenie, podczas którego w głównych walkach będziemy świadkami konfrontacji o mistrzowskie trofea. Vadim Nemkov (16-2) przystąpi do obrony trofeum, mierząc się z bardzo dobrze znanym Yoelem Romero (15-6). Patricio Pitbull (35-15) zejdzie natomiast do kategorii koguciej, próbując swoich sił naprzeciwko Sergio Pettisa (22-5).

Zobacz także: Nemkov vs. Romero i Pettis vs. Pitbull – ogłoszono dwie główne walki Bellator 297

Źródło: Twitter/Bellator MMA