Karol Celiński, Paweł Kiełek i Baysangur Edelbiev z ACB dziś w magazynie Puncher

W dzisiejszym magazynie sportów walki Puncher goście będą rozmawiać o ACB. W ubiegłym tygodniu ogłoszono rozpoczęcie współpracy pomiędzy tą rosyjską organizacją i telewizją Polsat.

Gośćmi prowadzącego Artura Łukaszewskiego będą: w części MMA – Baysangur Edelbiev, przedstawiciel organizacji ACB na Europę, Karol Celiński (12-6-1, 4 KO, 6 SUB) oraz Paweł Kiełek (7-2-1, 5 KO, 2 SUB).
Po raz pierwszy widzowie sportowych anten Polsatu będą mieli okazję obejrzeć galę organizacji Absolute Championship Berkut. Rosyjska federacja po raz czwarty zawita do Polski, a po raz drugi do Olsztyna. W hali Urania w sobotę 18 lutego wystąpią m.in. Paweł Kiełek oraz Karol Celiński, a w walce wieczoru kibice zobaczą Adriana Zielińskiego. O wydarzeniu w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego opowiedzą bohaterowie głównych walk wieczoru.
Baysangur Edelbiev nie ukrywa, że liczy na owocną współpracę z telewizją Polsat. Gala w Olsztynie będzie pierwszym wydarzeniem transmitowanym na żywo na kanałach największej polskiej telewizji sportowej, ale wszystko wskazuje, że kibice mogą liczyć na więcej MMA zza wschodniej granicy. O kulisach współpracy w Puncherze opowie przedstawiciel organizacji ACB na Europę.

Transmisja magazynu Puncher od godziny 20.00 w poniedziałek w Polsacie Sport News.

Informacja prasowa