Kayla Harrison jest otwarta na walkę z Cris Cyborg i Amandą Nunes

74
mmajunkie.usatoday.com

Mistrzyni PFL w wadze lekkiej Kayla Harrison zdradza, że w najbliższej przyszłości jest otwarta na walkę z Cris Cyborg i Amandą Nunes.

Kayla Harrison (8-0) jest obecnie jedną z najbardziej dominujących zawodniczek w MMA. Amerykanka swój ostatni pojedynek stoczyła na gali Invicta FC 43, gdzie pokonała Courtney King (4-2). Z dużą prawdopodobieństwa można stwierdzić, iż Harrison niedługo znajdzie się w szeregach organizacji UFC bądź Bellator.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W rozmowie z MMAjunkie, Harrison zdradziła, że jest zainteresowana stoczeniem pojedynku z Cris Cyborg (23-2) oraz Amandą Nunes (20-4).

Oczywiście, że chciałabym zawalczyć z Cris Cyborg. Ona jest jedną z najlepszych zawodniczek. Amanda jest moją koleżanką z klubu i byłoby trudniej z nią zawalczyć, ale ona jest najlepszą zawodniczką w historii, więc oczywiście, iż pewnego dnia chciałabym być uważana za wystarczająco dobrą zawodniczkę, aby się z nią zmierzyć. Taki jest cel. Zostać najlepszą zawodniczką w historii. Cyborg jest legenda tego sportu i z nią również chciałabym się zmierzyć.

stwierdziła Harrison.

Harrison wciąż pozostaje niepokonaną zawodniczką i bardzo możliwe, że już w niedalekiej przyszłości zostanie zakontraktowana przez organizację Bellator bądź UFC.

Zobacz także: Vitor Belfort wskazuje dwóch potencjalnych rywali: „Sprowadźmy te legendy”

źródło: bjpenn.com