Organizacja PFL zaprezentowała kolejną rozpiskę aktualnego sezonu. Najważniszym pojedynkiem, który zwieńczy całą galę jest konfrontacja Kayli Harrison wraz z Cindy Dandois. Wydarzenie to zaplanowane jest na 25 czerwca. 

Kayla Harrison (9-0) dotychczas nie odniosła jeszcze żadnej porażki w profesjonalnej karierze MMA. Po raz ostatni widziana była w akcji, w maju bieżącego roku, kiedy to stanęła naprzeciwko Brazylijki – Mariany Morais (16-11). Amerykanka nie miała wówczas większych problemów, rozbijając przeciwniczkę już w pierwszej odsłonie. Patrząc na styl, w jakim rozbija kolejne rywalki, trudno sobie wyobrazić zawodniczkę, która na ten moment byłaby w stanie realnie jej zagrozić. Możliwe, iż w niedalekiej przyszłości sięgnie po nią największa organizacja na świecie – UFC, jednakże na rozwój takowych wydarzeń trzeba jeszcze poczekać.

Zobacz także: Kayla Harrison zapewnia prezesa UFC: Jestem gotowa zmierzyć się z najlepszymi

Cindy Dandois (16-6) natomiast przegrała swoje ostatnie starcie. Doszło do tego podczas trzeciej edycji PFL w bieżącym roku, kiedy to zmierzyła się z Kaitlin Young (12-10-1). Zawodniczki przewalczyły wtedy pełny dystans, po którym to występująca pod flagą Stanów Zjednoczonych fighterka jednogłośnie zwyciężyła na punkty.

Poniżej pełna rozpiska nadchodzącego eventu:

Źródło: Twitter/PFL MMA