Kelvin Gastelum, który w przeszłości był już zestawiony z Dricusem Du Plessisem, ponownie rzuca mu wyzwanie. By jeszcze bardziej go zachęcić, sugeruje, iż taka rozgrywka może być eliminatorem do walki o trofeum.

Były mistrz KSW robi wokół swojej osoby bardzo duży szum. O Dricusie Du Plessisie (19-2) w największej organizacji MMA na świecie słyszał już każdy. A to ze względu na jego występyw klatce – pięć efektownych triumfów – oraz niedawną sprzeczkę słowną z aktualnym czempionem, Israelem Adesanyą (24-2).

Zobacz także: „Mam za sobą cały kontynent!” – Dricus Du Plessis stanowczo odpowiada Adesanyi

„Stillknocks”, który na ten moment zajmuje szóstą pozycję w oficjalnej klasyfikacji dywizji do 84 kilogramów, znalazł się teraz na celowniku Kelvina Gasteluma (18-8). Ten za pośrednictwem mediów społecznościowych rzucił mu wyzwanie, proponując nawet konkretny termin.

„Eliminator do pasa z Dricusem Du Plessisem ósmego lipca? Co o tym myślisz?”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zawodnicy byli w przeszłości już ze sobą zestawieni. Ich pojedynek miał pierwotnie rozegrać się w kwietniu minionego roku, przy okazji gali z numerem 273. Gastelum nabawił się jednak wówczas kontuzji, w związku z czym nie był w stanie przystąpić do rywalizacji.

Źródło: Twitter/Kelvin Gastelum