To nie jest najlepszy okres w karierze Cezariusza Kęsika, którego zabrakło na minionej gali KSW w Radomiu. Zawodnik Cross Fight Radom najbliższą walkę stoczy na Strife Tube 2. Nie kryje on rozgoryczenia jego negocjacjami z KSW, a raczej ich brakiem.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Gdy tylko wchodził do klatki KSW, zawsze dawał emocje i toczył twarde boje, m.in. z Marcinem Krakowiakiem (13-4), a starcie to było jednym z najlepszych w 2021 roku w tej organizacji. W gościnnym udziale w programie MMA Studio, Cezariusz Kęsik (13-4) opisał chłodne relacje między nim, a dyrektorem sportowym – dlaczego nie znalazł się on na karcie gali KSW w Radomiu:

To pytanie do Wojka byś skierował, gdyby kiedyś tu był, to może by nam odpowiedział, ja też bym się dowiedział. No bo to tak naprawdę z nim rozmawiałem na temat walk, no i przed pierwszą galą też rozmawialiśmy, dał mi znać chyba na miesiąc przed, czy będę się bił. Wszyscy wiedzą, że ja pracuję i troszkę wcześniej muszę wiedzieć o walce, niż przeciętny zawodowiec, no i odmówiłem walki, bo miałem za krótki okres przygotowawczy, teraz rozmawialiśmy na 2,5 miesiąca przed, zapytałem po prostu, czy będzie dla mnie miejsce na gali. Po prostu zapytałem, mam 3 porażki, z Damianem przegrana, gala u nas w mieście i zapytałem, czy będzie dla mnie miejsce, no i Wojek mi napisał, że odezwie się po weekendzie, no i temat się urwał, Wojek przestał odbierać i odpisywać, więc to pytanie skieruj do niego.

odpowiedział.

Okazało się, że jednak kontakt był, jednak nie taki, jakiego oczekiwał Kęsik.

Tydzień wcześniej zadzwonił, czy na walkę z Bielskim nie wejdę, no nie dogadaliśmy się na tydzień przed, po prostu.

wyjaśnił.

Zobacz także: Kęsik zawalczy w main evencie Strife Tube 2!

Cezariusz swoją najbliższą walkę stoczy przed własną publicznością 15 grudnia w Radomiu podczas Strife Tube 2 i będzie gwiazdą main eventu tego wydarzenia. Jego dalsze losy w KSW nie są jeszcze znane.

autor: Kuba Kazuła

Źródło: YouTube / ekogwarancjaSPORTS – program MMA Studio | fot. instagram / Cezary Kęsik