Khabib Nurmagomedov: Max Holloway ma szansę stać się najlepszym zawodnikiem w historii

80
punditarena.com

Khabib Nurmagomedov postanowił pochwalić Maxa Hollowaya po jego zwycięstwie nad Calvinem Kattarem. Rosjanin uważa, iż „Blessed” może stać się najlepszym zawodnikiem w historii.

Khabib Nurmagomedov (29-0) z wielkim zainteresowaniem oglądał galę UFC on ABC 1, na której Max Holloway (22-6) w imponującym stylu pokonał Calvina Kattara (22-5). Rosjanin był pod wielkim wrażeniem imponującej postawy „Blesseda”.

Uważam, że Max już jest jednym z najlepszych zawodników, który kiedykolwiek walczył w MMA. Najprawdopodobniej jest on również najlepszym zawodnikiem kategorii piórkowej w historii. Myślę, że to był jego najlepszy występ.

Khabib Nurmagomedov zasugerował również, że uważa, iż Max Holloway ma szansę stać się najlepszym zawodnikiem wszech czasów.

Myślę, że jego najlepszy czas jest jeszcze przed nim. Może w tym roku, a może w przyszłym będzie jego najlepszy czas. Jego czas nadejdzie, on się koncentruje, robi wszystko, co musi zrobić, jeśli Holloway utrzyma tempo, ma szansę stać się najlepszym zawodnikiem w historii. 

podsumował „The Eagle”.

Khabib Nurmagomedov swój ostatni pojedynek stoczył na gali UFC 254, gdzie pokonał Justina Gaethje (22-3). Rosjanin po tej walce ogłosił zakończenie swojej kariery, ale nie można wykluczyć tego, iż niedługo znów zobaczymy 32-latka w oktagonie.

Zobacz także: Jon Jones prawdopodobnie zmierzy się ze zwycięzcą walki Miocic vs. Ngannou 2

źródło: bjpenn.com