Khabib Nurmagomedov nie sądzi, że Tony Ferguson może powrócić do walk na najwyższym poziomie i uważa, iż „El Cucuy” powinien przejść na emeryturę.

Tony Ferguson (25-6) ma za sobą trzy przegrane walki i został zdominowany we wszystkich trzech pojedynkach. „El Cucuy” jednak mierzył się z najlepszymi w dywizji lekkiej i jest szóstym zawodnikiem w rankingu tej kategorii wagowej. Jednak dla Khabiba Nurmagomedova (29-0) fakt, że Ferguson został zdominowany w trzech ostatnich starciach i przyjął tak wiele ciosów, świadczy o tym, iż Amerykanin powinien przejść na emeryturę.

On ma 38 lat, powiedzcie mi, jak on może powrócić do walk na najwyższym poziomie? ostał zdominowany w swoich trzech ostatnich walkach. Dariush, Oliveira, Gaethje, oni wszyscy zdominowali go zarówno w stójce, jak i na ziemi. Kiedy masz 38 lat, uważam, że musisz pociągnąć za hamulce i muszą być wokół niego ludzie, którzy powiedzą: hej, starzejesz się. Musisz się zatrzymać.

stwierdził Nurmagomedov.

Pomimo tego, że Nurmagomedov uważa, że Ferguson powinien przejść na emeryturę, jest mało prawdopodobne, że „El Cucuy” to zrobi. Tony mówił głośno o tym, iż chce walczyć ponownie i zamierza powrócić na ścieżkę zwycięstw.

Co sądzicie o opinii Khabiba?

źródło: Youtube.com/RT Sport MMA