Khabib Nurmagomedov zdradził, jaką walkę najbardziej chciałby zobaczyć

621
źródło: UFC, Youtube

Khabib Nurmagomedov zdradził, jakie starcie byłoby dla niego walką marzeń i pojedynkiem, który najchętniej by obejrzał. Wybór Rosjanina jest interesujący.

Mając do dyspozycji nieograniczone środki na zorganizowanie dowolnej walki, Khabib Nurmagomedov (29-0) zdradził, jaki pojedynek najchętniej by zestawił. „The Eagle” zdecydował, iż byłoby to starcie w wadze ciężkiej.

Jeśli możemy pofantazjować, to zestawiłbym Brocka Lesnara z Fedorem Emelianenko, a walka odbyłaby się w Rosji. Byłoby ciekawie zorganizować walkę pomiędzy gwiazdami rosyjskiego i amerykańskiego MMA. Swoją drogą, wszystko może się zdarzyć.

stwierdził Khabib.

Fedor Emelianenko (39-6) i Brock Lesnar (5-3) u szczytu swoich karier byli dwoma najlepszymi zawodnikami wagi ciężkiej na świecie, a szef UFC Dana White robił wszystko, aby doprowadzić do tego pojedynku.

Brock Lesnar swój ostatni pojedynek w MMA stoczył w 2016 roku, gdy na gali UFC 200 zmierzył się z Markiem Huntem (13-14). Obecnie nic nie wskazuje na to, aby Amerykanin powrócił do UFC. Natomiast Fedor Emelianenko swoje ostatnie walki toczył dla organizacji Bellator.

Khabib Nurmagomedov ostatni raz walczył na gali UFC 254, gdzie pokonał Justina Gaethje (22-3). Najprawdopodobniej był to ostatni pojedynek w karierze Rosjanina.

Zobacz także: Doniesienia: Gokhan Saki rozstał się z UFC

źródło: bjpenn.com