Z informacji, jakie podał reporter RT Sport, Denis Geyko, legitymujący się zawodowym rekordem 9-0, Khamzat Chimaev ponownie wejdzie do klatki największej organizacji na świecie już 24 października, w ramach wydarzenia z numerem 254. Co ciekawe, jego oponentem prawdopodobnie nie będzie Demian Maia.

„Powiedziano mi, że Khamzat Chimaev kolejną walkę stoczy na UFC 254. Słyszałem również, że najprawdopodobniej nie będzie to przeciwko Demianowi Mai.”

To, że „Borz” kolejny raz wejdzie do oktagonu już wkrótce, nie powinno nikogo dziwić, bowiem sam zawodnik ciągle nawołuje do kolejnych starć. Ciekawym jednak zdaje się być fakt, iż jego oponentem prawdopodobnie nie będzie Brazylijczyk, Demian Maia, o którym prezes największej organizacji otwarcie mówił jeszcze przed ostatnim pojedynkiem Khamzata Chimaeva.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

26-latek wdarł się do amerykańskiego giganta przebojem. Każdy przeciwnik jest równie mocno dominowany, co zdecydowanie może wróżyć mu świetlaną przyszłość. Warto jednak pamiętać, iż dotychczas nie walczył z nikim z najwyższej półki. Dla niego nie jest to jednak problem. Sam powtarza, że jest gotowy na starcie z kimkolwiek, a przyświeca temu jeden cel – zostanie podwójnym mistrzem.

Zobacz także: Zobacz jak Jan Błachowicz znokautował byłego mistrza UFC [WIDEO]

Źródło: Twitter