Starcie na szczycie kategorii piórkowej nie będzie na XTB KSW 85 jedynym, na którego szali znajdzie się trofeum. Do rozpiski wpisano także mistrzowską walkę Ibragim Chuzhigaev kontra Bohdan Gnidko.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

19 sierpnia organizacja KSW wraca do Nowego Sącza ze swoim 85. wydarzeniem. Z racji tego, iż sponsorem tytularnym gali będzie firma XTB, przedstawiciele mogą sobie pozwolić na nieco droższą rozpiskę. Do takowej dodano właśnie konfrontację na szczycie dywizji do 93 kilogramów.

Czempion Ibragim Chuzhigaev (17-5) podejdzie do rywalizacji napędzony aż ośmioma zwycięstwami z kolei. Pod sztandarem polskiej organizacji wystąpił jak dotąd dwukrotnie. W debiucie, do którego doszło w styczniu 2022, pokonał Tomasza Narkuna (19-6), sięgając po pas. Kilka miesięcy później wygrał jeszcze z Ivanem Erslanem (13-2).

Zobacz także: Parnasse vs. Ruchała walką wieczoru XTB KSW 85!

Bohdan Gnidko (10-0) wciąż pozostaje natomiast niepokonany na zawodowstwie. Co więcej – wszystkich postawionych na jego drodze oponentów pokonywał już w inauguracyjnych rundach, więc widząc go w klatce możemy być niemalże pewni, że emocji zdecydowanie nie zabraknie.

Źródło: Instagram/KSW