Cóz to był za wieczór! Podczas KSW 70, zdecydowanie nie brakowało niespodzianek. Kolejna jest na horyzoncie? Niewykluczone bowiem, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do potyczki Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem.

Za nami KSW 70, które rozegrało się w łódzkiej Atlas Arenie. Po raz kolejny zawodnicy nie zawiedli, serwując kibicom ogromne emocje, związane z widowiskowymi skończeniami. Tylko w dwóch pojedynkach potrzebni byli sędziowie punktowi. Całość zwieńczyła konfrontacja legend organizacji – Michał Materla (31-9) przeszedł do królewskiej kategorii, mierząc się z Mariuszem Pudzianowskim (17-7). „Cipao” brutalnie przekonał się jednak o sile ciosu byłego strongmana, zostając piekielnie ciężko znokautowanym w inauguracyjnej odsłonie.

Zobacz także: KSW 70: Pudzian potężnie ciężko znokautował Materlę w 1. rundzie!!! [WIDEO]

Możliwe, że to nie koniec konfrontacji zasłużonych dla KSW zawodników. Tuż po wygranej „Pudziana”, wywiązał się temat ewentualnej potyczki z Mamedem Khalidovem (35-8-2). Jeszcze będąc w klatce, aktualny numer dwa rankingu wagi ciężkiej, przyjął propozycję.

Jeżeli taka propozycja padnie, dlaczego nie? Do odważnych świat należy.

powiedział Pudzianowski.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera. 

Okazuje się, że były czempion – Khalidov – również nie miałby nic przeciwko takiemu zestawieniu.

Już padło! Myślę, że powinniśmy to już dawno zrobić, Mariusz. Mam nadzieję, że zgodzisz się na tę walkę.

Źródło: Viaplay/Transmisja KSW