Zawodnik KSW, Krystian Kaszubowski (7-0) znalazł się na liście największych talentów młodego pokolenia w europejskim MMA. 24-latek pewnie zmierza do walki o tytuł mistrzowski kategorii półśredniej.

Dokonania młodego zawodnika z klubu Mighty Bulls Gdynia docenili eksperci z portalu mmafighting.com, którzy umieścili Kaszubowskiego w zestawieniu największych prospektów młodego pokolenia w Europie.

Niepokonany zawodnik w największej organizacji MMA w Europie wygrał dotychczas dwa pojedynki, a zajęło mu to 3 minuty i 24 sekundy. W debiucie pokonał Christophera Henze na KSW 42, a następnie znokautował, podczas KSW 46, Michała Michalskiego.

W rankingu znalazło się miejsce dla dziesięciu zawodników walczących m.in. dla ACA, Cage Warriors czy Bellator. W ten sposób argumentują wybór Polaka dziennikarze mmafighting.com.

Krystian Kaszubowski zyskał swoją pozycję widowiskowymi zwycięswami w 2018 roku, poprawiając swój rekord do 7-0. Polski półśredni w debiucie dla KSW zastopował Christophera Henze brutalnymi łokciami po przejściu do krucyfiksu, a przełomowy rok zakończył inną wygraną w pierwszej rundzie, kiedy zatrzymał Michała Michalskiego. Możemy się po nim spodziewać wielkich rzeczy w 2019 roku.

źródło: mmafighting.com | twitter