Już 5 czerwca miejsce będzie miała gala KSW 61, do której pierwotnie miało dojść w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. W związku z tym, iż sytuacja pandemiczna w naszym kraju sukcesywnie się poprawia, organizatorzy podjęli decyzję o przeniesieniu wydarzenia do Ergo Areny, dlatego kibice nareszcie będą mogli obserwować poczynania swoich ulubieńców na żywo! Co warto podkreślić – zgodnie z obostrzeniami, dostępnych będzie jedynie połowa miejsc siedzących, znajdujących się w tym obiekcie. 

Jeżeli ktoś będzie chciał nabyć bilet na ten event, z pewnością będzie musiał się pospieszyć, bowiem głód emocji odczuwanych na żywo może spowodować, iż te rozejdą się jak świeże bułeczki. Sprzedaż rusza jutro, tj. 11 maja, od godziny 12:00 na eBilet.pl.

Zobacz także: „Mariusz sam wyszedł z tą propozycją” – Lewandowski o kulisach zestawienia Pudzianowskiego z Jurkowskim

Dotychczas oficjalnie potwierdzono trzy pojedynki, do których dojdzie podczas czerwcowej gali KSW 61. Byli pretendenci do mistrzowskiego pasa – Przemysław Mysiala oraz Ivan Erslan podzielą klatkę. Ponadto, dojdzie wówczas również do konfrontacji zwycięzcy pierwszej edycji programu Tylko JedenTomasza Romanowskiego z będącym na fali czterech triumfów, Patrikiem Kinclem. Całość zwieńczy natomiast niezwykle medialny bój pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim oraz Łukaszem Jurkowskim.

Źródło: Twitter/KSW