Sebastian Rajewski niejednogłośnie wypunktował „Kornika”.

Runda 1:

Wysokie kopnięcie Sebastiana Rajewskiego, odpowiedź tą samą akcją w wykonaniu Artura Sowińskiego. Sprowadzenie po stronie Rajewskiego! Po powrocie do stójki, jeden z trzech ciosów „Kornika” doszedł do głowy Sebastiana. Niecelne cepy w powietrze po stronie Sowińskiego. Wysokie kopnięcie doszło do głowy zawodnika z Radzionkowa. Cios na cios, mocniejszy i celniejszy po stronie Rajewskiego, który posłał oponenta na deski! Sebastian rzucił się do parteru w celu dobicia przeciwnika, lecz nie zdołał skończyć twardego zawodnika z Radzionkowa. Boczne kopnięcie Rajewskiego. Potężny prawy „Kornika” doszedł do głowy rywala, który posłał przeciwnika na deski! Bliźniacza sytuacja, lecz zamiana zawodników!

Runda 2:

Próba wysokiego kopnięcia zawodnika z Radzionkowa, niecelna obrotówka Rajewskiego. Kolejny headkick „Kornika”, lecz zablokowany przez reprezentanta Czerwonego Smoka. Po skróceniu dystansu, ciosy Rajewskiego. Zamknięty na siatce Sowiński będzie łatwiejszym celem, zderzenie głowami po wymianie ciosów. Mocny middlekick siadł na tułowiu Artura, próba wysokiego kopnięcia Rajewskiego. Dobre akcje bokserskie Sebastiana. Próba wycięcia „Kornika” w wykonaniu Rajewskiego. W kontrze na wysokie kopnięcie, Sowiński próbował ustrzelić przeciwnika ciosami, wysokie kopnięcie „Kornika”. Obrotówki Rajewskiego.

Runda 3:

Próba ciosu na korpus w wykonaniu Rajewskiego, niskie kopnięcie. Chęć obrotowego backfista w wykonaniu „Kornika”, nieintencjonalny palec w oko wsadzony przez zawodnika z Radzionkowa. Po wznowieniu walki, obaj wdali się w krótkie wymiany, w których aktywniejszy i celniejszy wydawał się być Sowiński. Niskie kopnięcie, po chwili wysokie Rajewskiego. Boczne kopnięcie na korpus, zwarcie, wymiany. Szybkie uderzenia „Kornika”. Headkick Sowińskiego, niskie kopnięcie poznaniaka. Middlekick Artura, Rajewski odpowiedział dwoma kopnięciami na kolano. Długi cios prosty Sowińskiego, próba sprowadzenia w wykonaniu Rajewskiego, lecz nieudana.

Sędziowie niejednogłośnie wskazali Sebastiana Rajewskiego jako zwycięzcę walki.