Emilia Czerwińska nie miała żadnych szans w walce z Yasmin Guimaraes, która mocno obnażyła braki Polki.

Runda 1:

Niskie kopnięcie Emilii Czerwińskiej. Klincz w wykonaniu Yasmin Guimaraes. Kolano po stronie zawodniczki z Brazylii. Dobra kombinacja 1-2 w wykonaniu Polki. Udane sprowadzenie w wykonaniu Brazylijki. Kontrola w wykonaniu zawodniczki z Brazylii. Niewiele jednak ciosów z góry. Czerwińska doszła do gardy. Sędzia podniósł pojedynek do stójki. Guimares od razu ruszyła po sprowadzenie. Dobra jednak początkowa obrona Polki, szeroko rozstawione biodra. Po chwili jednak, dobre wyniesienie w wykonaniu Brazylijki i kontynuowanie kontroli w parterze. Kolejna zawodniczka z Zielonej Góry jest dominowana w walce podczas dzisiejszej gali.

Runda 2:

Niskie kopnięcie Polki. Wymiany na ciosy sierpowe. Niewiele akcji z obu stron. Niecelny lowkick polskiej zawodniczki. Lewy sierpowy Czerwińskiej. Kopnięcia z obu stron. Obszerne sierpowe Brazylijki, dojście do klinczu. Szukanie sprowadzenia przez Guimaraes. Zaciągnięcie do parteru. Brak jednak kontroli. Udane sprowadzenie przez rzut biodrowy przez Brazylijkę po chwili. Kontrola do końca walki.

Runda 3:

Lowkick w wykonaniu Czerwińskiej. Szukanie wymian przez Polkę, jednak dobra kontra ze strony Brazylijki. Frontalne kopnięcie Czerwińskiej. Dwa dobre ciosy Guimaraes. Middlekick Polki. Klincz zapięty przez zawodniczkę z Brazylii. Kolana wyprowadzane przez Yasmin. Prawy na rozerwanie w wykonaniu Czerwińskiej. Czerwińska mocno podrażniona, ruszyła po 12 minutach stagnacji do zadawania ciosó i kopnięć. Niskie kopnięcie Emilii. Klincz pod siatką. Udane sprowadzenie po stronie Guimaraes. Kontrola bez żadnego oporu przez Guimaraes do końca walki.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Yasmin Guimaraes jako zwyciężczynię, punktując 29-28, 2x 30-27.