Anita Bekus stopniowo przejmowała kontrolę nad pojedynkiem. Chaotyczna Aleksandra Toncheva nie znalazła sposobu na Polkę.

Runda 1:

Bekus wywierała presję. Dużo korzystała ze swojego boksu. W swoich atakach była dość statyczna, co widziała rywalka. Toncheva atakowała w różnych płaszczyznach i dłuższymi kombinacjami. Próbowała też trafić obszernym prawym. Pod koniec rundy dochodziło do krótkiego klinczu, którego szukała Polka.

Runda 2:

Bułgarka w tej rundzie chaotycznie weszła w półdystans. Została obalona, ale wstała. Bekus była celniejsza. Częściej trafiała. W zwarciu przeważała. Przeciwniczka jakby opadała z sił. Czytelna Toncheva dała się wywrócić. Reprezentantka łódzkiego Octopusa zajęła półgardę. Zakończyła odsłonę w dominującej pozycji bijąc oponentkę.

Runda 3:

Anita frywolnie wchodziła z długimi kombinacjami. Rywalka nie była dłużna. Swoje uderzenia też ulokowywała. Toncheva szukała desperackich obaleń. Wymęczona oddawała pola. Bekus wywróciła. Korzystając z lepszej pozycji zadała kolejne ciosy. Doszła do pozycji bocznej. Bezkarnie karciła przeciwniczkę do końca pojedynku.

Zobacz również: KSW 82 – wyniki [NA ŻYWO]