Organizacja KSW, podczas swojej 87 gali zawita po raz drugi do Czech, a po raz pierwszy do Trzyńca. Sprawdźcie jak w liczbach i statystykach prezentuje się to wydarzenie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Na rozpisce zobaczymy takich zawodników jak Rafał Haratyk (16-5-2), Roman Szymański (17-7), Ivan Erlsan (13-2). W nieoficjalnym eliminatorze do walki o pas w kategorii ciężkiej Michał Martinek (10-4) zmierzy się Darko Stosicem (18-6).

Poniżej garść statystyk o nadchodzącym wydarzeniu.

0 – zwycięstw i porażek mieli rywale, z którymi w zawodowym MMA rywalizował Tobiasz Le (3-1). Starcie z Carlem McNallym (2-1) będzie więc pierwszą walką z niedebiutującym zawodnikiem.

1 – wynik tylko jednej walki Darko Stosic zostawił w rękach sędziów podczas swoich występów w KSW.

2 – po raz drugi KSW w tym roku zawita na czeskiej ziemi. Po lutowej gali w Libercu, polska organizacja odwiedzi Trzyniec.

3 – łącznie tyle zwycięstw w klatce KSW mają czescy zawodnicy, którzy pojawią się na KSW 87.

5 – kilometrów dzieli Werk Arenę od polskiej granicy.

6 – zawodników z Czech i z Polski zawalczy na kolejnej gali KSW. Zapowiada się ciekawa rywalizacja z naszym południowym sąsiadem.

8 – tyle krajów będzie reprezentowane podczas najbliższego weekendu. W tym roku tylko KSW 79 przeważało w tej statystyce (10 narodowości).

Kraje, które będą reprezentowane podczas KSW 87

13 – walk ma na swoim koncie najbardziej doświadczony w klatce KSW – Roman Szymański. Poznaniak stanie przed szansą odniesienia 10 zwycięstwa podczas występów dla polskiej organizacji.

22 – czeska gala będzie dwudziestym drugim wydarzeniem, które kibice będą mogli oglądać na Viaplay.

Miejsca gal dotychczas transmitowanych na platformie Viaplay*

*wielkość pinezki obrazuje ilości gal

36 – lat ma najstarszy na karcie zawodnik Rafał Haratyk, dla którego będzie to debiut w największej polskiej organizacji.

72 – procent zwycięstw na swoim koncie mają łącznie wszyscy zawodnicy walczący na kolejnej gali. Łącznie w swoich zawodowych startach uczestnicy KSW 87 odnieśli 174 zwycięstwa, 65 porażek i 3 remisy.

140 – sekund potrzebował nowy nabytek KSW Ahmed Abdulkadirov (9-1), żeby zwyciężyć w swoim ostatnim pojedynku na gali EMC 10.

361 – dni czeka Michal Martinek na powrót do okrągłej klatki KSW po kontrowersyjnej przegranej z Danielem Omielańczukiem (26-14-1). Co ciekawe, Czech w swojej karierze miał już 2 dłuższe przerwy (367 i 383 dni).

5400 – widzów mogą pomieścić trybuny trzyńskiej Werk Areny. Na co dzień hala służy przede wszystkim lokalnej drużynie hokejowej.

źródło: werkarena.cz

6 545 291 – wyświetleń od 23.02.2023 na swoim oficjalnym kanale na Youtube (TeamBrichta) ma Leo Brichta (11-3). Gościem jego podcastu był między innymi Andrej Babis będący przez ponad 4 lata premierem Republiki Czeskiej.


Autor: Łukasz Kasperski