Daniel Rutkowski jednogłośnie wypunktował Julio Cesara Nevesa Juniora.

Runda 1:

Stójka, nieśmiałe akcje z obu stron od początku pojedynku. Mocniej i zdecydowanie, jako pierwszy ruszył Daniel Rutkowski. Julio Cesar Never Jr. z dobrym kopnięciem, po chwili zainkasował jednak lewego sierpowego i cios na korpus. Lewy Rutkowskiego. Szukanie sprowadzenia spod siatki po stronie Polaka. Klincz pod siatką. Niewiele pracy. Nuda!

Runda 2:

Szaleństwa w stójce Neversa Jra. Rutkowski ponownie poszedł po sprowadzenie, jednak nieskutecznie. Klincz pod siatką. Brazylijczyk wskoczył w stójce do gilotyny! Trzymał uchwyt przez długi czas, jednak „Rutek” zdecydował się na obalenie, gdzie zdołał wyjąć głowę. Ponownie klincz pod siatką.

Runda 3:

Rutkowski poszedł po obalenie, Brazylijczyk zapiął gilotynę, z której zrezygnował. Ponownie klincz pod siatką. Pojedyncze ciosy, nierobiące wrażenia na rywalu ze strony Polaka. Widownia ziewała, szukała poduszek i kołder, bo Polak skutecznie posyłał ich do snu skuteczniej niż kołysanka. Udane wyniesienie w wykonaniu zawodnika z Brazylii, po którym radomianin szybko wstał i ponownie dociskał rywala do siatki, nie robiąc zupełnie nic. Ponowne udane obalenie po stronie Nevesa Jra. Kontrola do końca walki.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Daniela Rutkowskiego jako zwycięzcę, punktując 3x 30-27.