Rafał Haratyk zdobywa pas mistrzowski wagi półciężkiej!

Runda 1:

Krótki lewy w wykonaniu Damiana Piwowarczyka. Kopnięcia młodszego z zawodników. Dobry prawy po stronie Rafała Haratyka. Niskie kopnięcia „Damsyna”, po chwili także okrężne. Haratyk skupił się na obijaniu korpusu przeciwnika. Sporo kopnięć na tułów i nogi Damiana. Mocna kombinacja Haratyka! Dobre lewe proste Piwowarczyka, odpowiedzi mocnymi sierpowymi Rafała w kontrze. Prawy sierp Damiana. Kopnięcie na korpus Haratyka! Ciosy na głowę! Piwowarczyk jednak pozostawał w grze. Sam odpowiedział middlekickiem. Prawy sierp Haratyka. Wysokie kopnięcie Damiana, lecz zblokowane. Kolejny mocny prawy doszedł do głowy „Damsyna”. Frontalne kopnięcia Piwowarczyka.

Runda 2:

Presja po stronie Piwowarczyka od początku drugiej rundy. Kopnięcia na korpus. Dobra kombinacja Haratyka doszła do głowy „Damsyna”. Cios na korpus w wykonaniu Rafała. Niskie kopnięcie Damiana. Sporo celnych uderzeń w wykonaniu Rafała. Obrotowy backfist Piwowarczyka, złapanie klinczu w tempo przez bardziej doświadczonego z pretendentów do pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej. Pojedynek ponownie na środku klatki. Kopnięcie na żebra w wykonaniu Haratyka, lewy sierp. Lowkick „Damsyna”. Lewy sierp i prawy po stronie Rafała. Dwa dobre prawe Haratyka. Lewy sierpowy Piwowarczyka. Poprawka prawym. Presja ciosami, zagoniony pod siatkę Piwowarczyk. Klincz. Zerwanie na sam koniec rundy.

Runda 3:

Mocno ostatnią rundę rozpoczął Damian Piwowarczyk. Sporo latających kolan w jego wykonaniu, część z nich wchodziła czysto. Doskonałe ciosy i duża agresja po stronie „Damsyna”. Prawy sierp Haratyka. Wysokie kopnięcie Rafała. Dobra presja i ciosy Damiana. Udane sprowadzenie po stronie Haratyka. Od razu uzyskanie pozycji bocznej. Haratyk za plecami Piwowarczyka. Niczym plecak dociążał rywala. Szukanie poddania w stójce przez Rafała! Walka powróciła na środek klatki! Piwowarczyk oswobodził się z niedogodnej pozycji! Lowkick Rafała. Presja na zakończenie pojedynku w wykonaniu Piwowarczyka. Lewy ze wstecznego po stronie Rafała, dobra kombinacja bokserska. Middlekick Damiana, prawy sierp Rafała.

Sędziowie niejednogłośnie wskazali Rafała Haratyka jako zwycięzcę turnieju i pojedynku, punktując 30-27, 28-29, 29-28 na jego korzyść. To Haratyk założył pas mistrzowski KSW wagi półciężkiej na biodra.