Vaclav Sivak totalnie zdeklasował Michała Królika w walce na zasadach muay thai.

Runda 1:

Od początku walki, mocno presję wywierał Michał Królik. Sporo akcji bokserskich. Vaclav Sivak próbował kontrować. Królik mieszał płaszczyzny uderzeń. Wymiana na ciosy z prawej ręki. Lowkick ze wstecznego po stronie Czecha. Niskie kopnięcie również w wykonaniu Polaka. Łokieć Sivaka. Szukanie obrotówki na korpus po stronie zawodnika z Czech. Kolana i łokcie Sivaka. Middlekicki w wykonaniu Czecha.

Runda 2:

Niskie kopnięcie Królika, wysokie Sivaka. Zwarcie, wymiana na ciosy. Bardzo szybka kombinacja bokserska po stronie „Matrixa”. Wysokie kopnięcie, frontalne na twarz i niskie w wykonaniu niepokonanego Czecha. Kolejne akcje nożne Sivaka. Obrotowy backfist Czecha. Totalna dominacja Sivaka! Rzut po stronie Sivaka. Kolejne frontalne kopnięcie dochodzi do głowy Polaka! Dobry podbródkowy i kolejne kopnięcie Vaclava.

Runda 3:

Kopnięcia z obu stron. Popis umiejętności ze strony Czecha, „Matrix” choć charakterny, nie istniał w tym pojedynku. Prawy sierp na korpus Polaka, kolana i frontalne kopnięcia na tułów w wykonaniu czeskiego zawodnika. Proste z lewej ręki Sivaka. Obrotówka na korpus Czecha. Haczenie, obalenie po stronie Sivaka. Obrotówka na głowę w wykonaniu Czecha. Backfist Sivaka. Prawy sierp i łokieć. Liczenie Królika.

Sędziowie jednogłośnie wypunktowali pojedynek w stosunku 29-27 na korzyść Vaclava Sivaka.