Już 24 lutego miejsce będzie miała historyczna gala największej polskiej organizacji – KSW EPIC. Dostęp do transmisji dostępny będzie wyłącznie poprzez PPV na kswepic.tv oraz w CANAL+ ONLINE. Właśnie ruszyła sprzedaż pakietów na platformie streamingowej.

Na 20-lecie organizacji, przedstawiciele KSW przygotowali specjalne dodatkowe wydarzenie, którego rozpiska ma nawiązywać do samych początków. Oprócz starć w formule MMA, zobaczymy także rywalizacje bokserskie, grapplingowe, czy w muay thai. Main event przyniesie nam konfrontację dwóch legend sportów walki nad Wisłą – Mameda Khalidova wraz z Tomaszem Adamkiem.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Z racji tego, iż będzie to dodatkowa gala, nie będzie ona wchodzić w standardowy model, więc nie zobaczymy jej w serwisie Viaplay. Oglądać będzie się dało ją wyłącznie poprzez płatną usługę pay per view na nowo powstałej domenie kswepic.tv, a także w CANAL+ ONLINE.

Właśnie ruszyła sprzedaż pakietów. Na platformie streamingowej dostępne są dwa warianty. Pierwszy z nich w cenie 39,99 zł miesięcznie, to CANAL+ SERIALE i FILMY Z KSW EPIC, w którym użytkownicy otrzymają dostęp do gali oraz bogatej oferty filmów i seriali. Drugi pakiet w cenie 59,99 zł miesięcznie to CANAL+ Z KSW EPIC, który zawiera wszystkie treści dostępne w pakiecie CANAL+ SERIALE i FILMY Z KSW EPIC oraz dodatkowo treści sportowe, w tym 5 kanałów CANAL+ SPORT na żywo. Obecni klienci CANAL+ również mogą wykupić dostęp do gali i oglądać wydarzenie w serwisie streamingowym CANAL+ ONLINE. Cena dostępu to 39,99 zł.

Oferta dostępna jest TUTAJ.

fot. pl.canalplus.com

Zobacz także: Były mistrz UFC wchodzi do gry! Grapplingowe starcie De Fries vs. Barnett na KSW EPIC

Źródło: kswepic.tv, media.pl.canalplus.com