Właśnie potwierdzono kolejną odsłonę popularnego programu The Ultimate Fighter. Transmisja 32. edycji rozpocznie się 4 czerwca na antenach ESPN. W rolę trenerek wcielą się mistrzyni wagi muszej Alexa Grasso oraz Valentina Shevchenko.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Po The Ultimate Fighter 31, gdzie trenerami byli Conor McGregor (22-6) oraz Michael Chandler (23-8), przyszła pora na damską reprezentację. Prezes największej organizacji MMA na świecie – Dana White – ogłosił, iż pieczę nad fighterami sprawować będą teraz zawodniczki, które od dłuższego czasu rywalizują ze sobą o najwyższe trofeum – Alexa Grasso (16-3) oraz Valentina Shevchenko (23-4-1).

Póki co nie ujawniono jeszcze zawodników, którzy wystąpią podczas najnowszego sezonu. Najprawdopodobniej tym razem będą to natomiast fighterzy rywalizujący w kategoriach piórkowej oraz średniej.

Zobacz także: UFC 299 – wyniki ważenia. Gamrot i Oleksiejczuk w limicie

Wracając do trenerek, Grasso i Shevchenko spotkały się dotychczas w oktagonie dwukrotnie. Pierwsza konfrontacja miała miejsce w marcu minionego roku, podczas UFC 285. Spisywana przez wielu na straty Meksykanka zszokowała wtedy cały sportowy świat, poddając swoją przeciwniczkę. Dzięki temu sięgnęła po mistrzowski pas. Kilka miesięcy później doszło do rewanżu, a ten zakończył się remisem.

Źródło: X/Dana White, fot. Zuffa LLC, Getty Images