Lekarz zdecydował o przerwaniu walki, Trybała zwyciężył w debiucie dla FEN [WIDEO]

1798

Walczący o pozbycie się piętna freaka Paweł Trybała i zawodnik MMA z ujemnym rekordem Łukasz Borowski to może dość zaskakujące zestawienie jak na co-main event sportowej gali, ale taką właśnie decyzję podjęła organizacja FEN.

Runda 1:

„Trybson” elektryczny, „Boroś” statyczny. Szybko wywiązała się cepeliada, ale ciosy – nawet jak dochodziły – nie robiły większego wrażenia na żadnych z panów. Paweł zaczął kopać, Łukasz bazował raczej na uderzeniach. Trybała odgryzał się ciosami, Borowski – bez gardy – polował na głowę rywala prawym prostym. W połowie rundy Borowski poszedł po nogi, Trybała wybronił i szybko walka wróciła do stójki. Paweł trafił ponownie kilka razy. Ostatnią minutę panowie spędzili pod siatką, gdzie to głównie „Trybson” wciskał w siatkę Borowskiego.

Runda 2:

W drugiej odsłonie aktywniej rozpoczął Borowski. Obaj mieli już dużo mniej pary. Trybała ruszył szarżą. Sędzia Michalak rzucił się do przerwania walki i wezwał do klatki lekarza. Jak się okazało, kalafior na lewym uchu Łukasza Borowskiego nie wytrzymał naporu… Starcie zostało więc przerwane, a Trybała ogłoszony zwycięzcą.