LFN: Double Trouble – aktualności i harmonogram dwóch urodzinowych gal

Urodzinowe gale kobiecych sportów walki organizacji Ladies Fight Night odbędą się 15 i 16 grudnia, a zobaczymy na nich wojowniczki, które występowały na wielu prestiżowych arenach światowych promotorów tj. UFC, Invicta, Bellator, Glory czy KunLun.

Walki w formułach MMA i K1
Już za kilka dni zelektryzują nas starcia między innymi takich wojowniczek jak Żaneta Cieśla, która stanie przeciwko Silvii La Notte (Włochy), czy Patricia Axling (Szwecja) mająca się zmierzyć z Cindy Silvestri (Francja). Co będzie odgrywać najistotniejszą rolę w tych pojedynkach? Ogromne doświadczenie tych wojowniczek w ringu!

Zobaczymy także gwiazdy MMA, nie tylko z Polski (Katarzyna Lubońska, Sylwia Juśkiewicz czy Katarzyna Sadura), ale również zawodniczki zagraniczne, które swoich sił próbowały już w UFC i Invicta FC: Cristina Stanciu (Rumunia) czy Zarah Fairn (Francja). Na uwagę zasługuje także starcie dwóch wybitnych stójkowiczek, które zadebiutują w mieszanych sztukach walki: Judyty Rymarzak i Marty Waliczek.

Zobacz także: Judyta Rymarzak vs. Marta Waliczek w formule MMA na LFN „Double Trouble” w grudniu

Łódź i lokalne akcenty
Łodzianka, Katarzyna Sadura skrzyżuje rękawice ze Stephanie Egger (Szwajcaria), która znana jest również z walk w organizacji Invicta. Sadura ostatnio wygrała pojedynek w Poznaniu z bardzo doświadczoną Suvi Salmiemies (Finlandia). Liczymy na to, że w swoim rodzinnym mieście przy dużym wsparciu wiernych fanów powtórzy ten sukces.

Main Event na LFN 8
W walce wieczoru podczas LFN 8 (sobota) w formule MMA walczyć będą Carolina Jimenez znana z naszej poprzedniej gali „IRA” w Ossie z Maguy Berchel (Francja). Liczymy na wspaniałe widowisko sportowe.

Hymn LFN w zaskakującej aranżacji tylko w Łodzi podczas gali LFN 8
Podczas gali LFN 8 atrakcją wieczoru będzie łódzki zespół Samokhin Band. Przystojni muzycy zaprezentują się w nowej odsłonie i wykonają hymn LFN z instrumentami na żywo (trąbka, saksofon, piano, perkusja, konga, gitara i bass) JAZZ vs RAP? Sprawdźcie to!

Media Trening –  po raz pierwszy również dla kibiców!
W piątek, 16 grudnia, między godziną 13:00 a 16:00  na terenie łódzkiego KLUBU WYTWÓRNIA (wejście od strony ul. Łąkowej 29) odbędzie się pokazowy trening zorganizowany przez federację. Fani będą mięli wówczas okazję nie tylko zobaczyć próbkę umiejętności zawodniczek walczących w barwach LFN, ale również zrobić sobie z nimi pamiątkową fotkę czy odebrać autograf.

Harmonogram LFN 7 – piątek 15.12.2017
17.30 – 18.45 odbiór wejściówek dla tych osób, które otrzymały pozytywną odpowiedź w procesie rejestracji na www.lfn.com.pl. Wejście od strony Wytwórni, ul. Łąkowa 29.
18.30 drzwi otwarte
19.00 start gali LFN 7

Harmonogram LFN 8 – sobota 16.12.2017
17.30 – 18.45 odbiór wejściówek dla tych osób, które otrzymały pozytywną odpowiedź w procesie rejestracji na www.lfn.com.pl. Wejście przez główne drzwi hotelu Hilton, ul. Łąkowa 29
18.30 drzwi otwarte
19.00 start gali LFN 8

*Bardzo prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości, który będzie niezbędny przy odbiorze wejściówek.

Transmisja gali
Gale Ladies Fight Night „Double Trouble” LFN 7 i LFN 8 podobnie jak wszystkie poprzednie będą transmitowane bezpłatnie. Dostęp na fanpage’u LFN na Facebook’u oraz www.lfn.com.pl.

 

Informacja prasowa