Troje zawodników trenujących w Łodzi jest na jednej z ostatnich prostych przed swoimi najbliższymi pojedynkami. Karolina Kowalkiewicz (8-0) już 8 maja stoczy swoją drugą walkę dla organizacji UFC, natomiast Marcin Wrzosek (10-3) i Kamil Szymuszowski (14-4) odliczają dni w tym ostatnim miesiącu przed galą KSW 35.

Przeglądając portale społecznościowe tych zawodników można stwierdzić jedno – nie ma czasu wolnego i lenistwa pod okiem Łukasza Zaborowskiego!

Karolina Kowalkiewicz już za półtora tygodnia zawalczy na galu UFC w Rotterdamie, gdzie po raz drugi w swojej karierze otwierać będzie kartę główną, dzięki czemu jej walkę zobaczyć będziemy mogli na kanale Extreme Sport Channel. Jak przed każdą walką, Karolina pokazuje swoją obecną formę i zapewnia jedno – problemów z wagą nie będzie!

 

Marcin Wrzosek prezentuje sylwetkę całkiem inną niż ta, którą widzieliśmy w poprzednich walkach czy programie The Ultimate Fighter. „The Polish Zombie” z kolei zapowiada walkę do ostatniej kropli krwi.

https://www.instagram.com/p/BEtupQ1jxpV/?taken-by=polishzombiemma

 

Kamil Szymuszowski obrał troszkę inną drogę – systematycznie wstawia na swój profil Facebookowy zdjęcia z treningów w stałej ekipie z kolegami z Łodzi.

Szymek

Foto: Profile społecznościowe zawodników