Jeden z topowych zawodników KSW w wadze piórkowej – Lom-Ali Eskiev – oficjalnie zmienia barwy! Od teraz reprezentujący Niemcy zawodnik będzie rywalizował pod szyldem czesko-słowackiego OKTAGON MMA.

Lom-Ali Eskiev bezapelacyjnie jest jednym z topowych europejskich zawodników kategorii piórkowej. W ostatnim czasie związany był on z KSW, gdzie zdążył stoczyć pięć pojedynków. Zwyciężył zaledwie trzykrotnie, jednakże rywalizował na najwyższym poziomie – w tym również o tymczasowe trofeum.

W akcji po raz ostatni widzieliśmy go we wrześniu, podczas KSW 86. Przystąpił wówczas do konfrontacji z podchodzącym z starcia z nieskazitelnym rekordem Dawidem Śmiełowskim, którego szybko zdołał spacyfikować obalając, a następnie mocno rozbijając w parterze.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Okazuje się, że przynajmniej na razie Eskieva nie będzie można już więcej zobaczyć w okrągłej klatce. Oficjalnie poinformowano, iż zasila on szeregi OKTAGON MMA. Zdaje się to być dość naturalnym kierunkiem, bowiem mieszka on na co dzień w Niemczech, a ta organizacja dość mocno przejęła tamtejszy rynek.

Zobacz także: Khalidov: „Zbliża się czas, by zejść ze sceny”

Źródło: Instagram/oktagon_deutschland, fot. Materiały prasowe KSW