Szczęście uśmiechnęło się do naszego rodaka – Łukasz Siwca. Jak poinformował w przestrzeni internetowej jego menadżer, Artur Gwóźdź, Polak wraca do turnieju czesko-słowackiej organizacji.

Łukasz Siwiec (8-2) w tym roku związał się z OKTAGON MMA, momentalnie biorąc udział w organizowanym przez nich turnieju, w którego puli znajduje się aż milion euro. Debiut nastąpił w marcu, przy okazji gali z numerem 40. Stanął wówczas w szranki z uważanym za jednego z faworytów w całej edycji, Davidem Kozmą (31-12) i dając równy bój, ostatecznie niejednogłośnie przegrał na kartach sędziowskich.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Porażka ta była jednoznaczna z odpadnięciem z turnieju. Istniała jednak szansa na powrót poprzez internetowe głosowanie kibiców. I tym razem niewiele zabrakło… Siwiec znalazł się na trzeim miejscu w momencie, gdy tylko dwa najlepsze wyniki mogły liczyć na ponowny występ.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Okazuje się, iż wszystko to nie miało żadnego znaczenia, bowiem Polak otrzyma szansę kolejnego startu w ramach tegorocznego turnieju! O wszystkim poinformował jego menadżer – Artur Gwóźdź. Na ten moment nieznane są szczegóły takiego zabiegu, natomiast bardzo możliwe, iż któryś z fighterów zmuszony był się wycofać.

Zobacz także: Artur Gwóźdź – Powrót Michalskiego | Co z Gładkowiczem? | Ilu Artnoxów na stadionie? | KSW 80 [WYWIAD]

Źródło: Twitter/Artur Gwóźdź