„Bitwa o niepodległość” – właśnie taki podtytuł posiada kolejne wydarzenie organizacji Armia Fight Night, które już 5 listopada rozegra się w Łodzi. Jak możemy wyczytać w ich mediach społecznościowych – do rozpiski dopisano ciekawy pojedynek w wadze półśredniej. Łukasz Stanek podejmie wtedy nieco mniej doświadczonego od siebie w zawodowych startach, Mateusza Pawlika. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Łukasz Stanek (7-6) powróci do klatki po blisko dziesięciomiesięcznej przerwie. Po raz ostatni widziany był w akcji, podczas AFN 9, gdy stanął w szranki z Mateuszem Pudło (3-1). Pojedynek ten ułożył się po myśli reprezentującego barwy MMATadores Katowice oraz PACO Team Mysłowice zawodnika, ostatecznie kończąc rywala przed upływem drugiej rundy. Wcześniej zaś musiał uznać wyższość aktualnie startującego pod sztadandarem KSW, Marcina Krakowiaka (11-3).

Zobacz także: Starcie Sylwester Miller vs. Bogdan Barbu dodane do karty walk gali AFN 11 – Bitwa o Niepodległość

Mateusz Pawlik (2-2) również przystąpi do tej batalii po wygranej. Ten doświadczył jej w styczniu, kiedy to zmierzył się na Octagon No Mercy 10 z Arturem Kulą (0-1). Fighterzy przewalczyli wtedy pełny, regulaminowy dystans, po którym sędziowie jednogłośnie wskazali jego zwycięstwo.

Źródło: Instagram/Armia Fight Night