Wraz ze swoim wspólnikiem Martinem Lewandowskim gościli w ścisłych rankingach najbardziej wpływowych ludzi polskiego sportu. Dzisiaj synonimem do nazwiska Macieja Kawulskiego niewątpliwie jest słowo sukces.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Poza stworzeniem KSW bardzo mocno zaangażował się w bycie reżyserem filmowym. Nie tak dawno premierę miał jego najnowszy projekt Akademia Pana Kleksa, który cieszy się ogromną popularnością w kinach. Maciej Kawulski nie jest medialną stroną w interesach KSW i zazwyczaj w wywiadach spotkamy jego wspólnika Martina Lewandowskiego lub dyrektora sportowego Wojsława Rysiewskiego. On sam odpowiada za podejmowanie kluczowych decyzji dla firmy, prowadzenie niektórych rozmów oraz warstwę realizacyjną np. trailerów do gal, o czym wspomina w gościnnym udziale dla popularnej influencerki Wersow. Z materiału mogliśmy dowiedzieć się, jak wygląda dzień założyciela największej organizacji w Europie. W dość emocjonalnych słowach Kawulski podzielił się tym, z czego jest dumny w swoim życiu.

Patrzę w lustro i jestem zadowolony z tego, jakim jestem człowiekiem, że nikogo nie skrzywdziłem, że wielu ludziom pomogłem, że dzięki mnie wiele osób zrobiło karierę, z dzięki mnie wiele osób zarobiło pieniądze, chwalić się i patrzeć w lustro i być z siebie dumnym. Konsekwencja doprowadziła mnie do miejsca, w którym wystarczająco dużo razy nie zawiodłem siebie, żeby móc być z siebie zadowolonym. Do każdej filozofii osiągania sukcesu musisz przebierać nogami, musisz codziennie stawiać krok do przodu, musisz być konsekwentny.

– wyznał.

Zobacz także: Cztery wyróżnienia, rozdano bonusy po gali KSW 90 [WIDEO]

Poza wizytą w siedzibie KSW odbył się również trening z trenerem Robertem Złotkowskim, na której mogliśmy dostrzec aktualną formę Macieja. Nie zabrakło również odwiedzenia studia, gdzie pracowano nad ostatnim filmem oraz krótkiego spotkania z Różalem.

Źródło: YouTube/Wersow, fot: fot: YouTube/WERSOW