Mija kolejny tydzień przygotowań polskiego mistrza świata w boksie do walki z Mamedem Khalidovem. To, że Góral czuje się świetnie w ringu wiedział każdy, ale humor, jaki dopisuje Adamkowi… Musicie to zobaczyć!

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Już w najbliższą sobotę odbędzie się trening medialny połączony ze strefą fana w Gliwicach. Podczas tego wydarzenia kibice będą mieli możliwość spotkać się również z innymi uczestnikami gali KSW Epic. 300 kilometrów od miejsca gali przygotowuje się Tomasz Adamek, który korzysta z komfortu, jaki został mu zapewniony w hotelu Elements w Świeradowie-Zdroju. Dzięki uprzejmości Kanału Sportowego mamy możliwość podglądania, co dzieje się w obozie mistrza. Duża dawka humoru to mało powiedziane, a czytając komentarze, widzom bardzo spodobał się ten format. Kulisy podjęcia decyzji o walce związane są z żoną Tomasza, która oglądając męża robiącego walkę z cieniem w domu powiedziała: “Idź do boksu”. To jednak nie koniec historii.

W domu chodziłem i cały czas… bam, bam, bam [robi walkę z cieniem]. Żona mówi, idź od boksu, idź lepiej boksuj, bo szkoda było boksować pajacować.

– powiedział.

Moja żona Dorota mówi tak, słuchaj, masz 47 lat, przyszedł już czas, że masz być poważny, rozwaga, mądrze mówić, nie swoje głupoty. Ja mówię, Dorotka, tak już nie będzie.

po czym zaczyna tańczyć w klatce, a jego trener Gus Curren pęka ze śmiechu.

Zobacz także: Tomek delikatnie postąpił po świńsku; Diablo komentuje walkę Adamek – Khalidov

Góral odbył też “sparing” z “Panem Boczkiem” z Osady Śnieżka, wypełniał obowiązki medialne, podpisując koszulki, regenerował się w saunie oraz pokazywał mnóstwo elementów treningu. Wszystko to zostało okraszone śmiechem i humorem. Zapraszamy do obejrzenia tego materiału.

Źródło: YouTube/Kanał Sportowy, fot: YouTube/Kanał Sportowy