MacKenzie Dern uduszona na Rio Fall IBJJF


Coraz lepiej znana wszystkim fanom MMA na świecie MacKenzie Dern, gwiazda brazylijskiego jiu jitsu, pokazała podczas ostatnich zawodów Rio Fall CBJJ IBJJF, że także jest tylko człowiekiem i czasem zdarzy jej się przegrać.

Młoda zawodniczka, która w ostatnim czasie znalazła się na celowniku prezydenta UFC, Dany White’a, nie tak dawno wygrała swoją trzecią potyczkę w formule MMA. Z kolei podczas zawodów Rio Fall powinęła jej się noga. Zobaczcie, jak wyglądała jej walka z Bią Mesquitą:

Dla przypomnienia, że w MacKenzie drzemią niesamowite siły i umiejętności, prezentujemy jeszcze inne nagranie (tak, dobrze widzicie, jej przeciwniczką jest sama Gabi Garcia):

źródło: YouTube, Flocombat

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł„Masa” twierdzi, że Michał Materla należał do struktur mafii pruszkowskiej
Następny artykułMMA TuNajt #100 feat. Franciszek Georgiew | Forum MMA | Heraklesy | Tybura vs Arlovski
Zakochana w MMA od chwili, gdy na gali KSW 13 w 2010 r. zobaczyła Krzyśka Kułaka wjeżdżającego do Spodka wozem opancerzonym, tuż przed walką z Vitorem Nobregą. Zaskakująco szybko połapała się, że KSW to nie nazwa sportu. Każda gala MMA to dla niej święto. Podczas pojedynków swoich ulubieńców zdziera gardło na doping, a w przerwach krytycznym okiem przygląda się organizacji gali i strojom publiczności (jak każda „baba”). W zawodnikach ceni nie tylko umiejętności, ale też pierwiastek szaleństwa. Uwielbia Conora McGregora, Mirko Cro Copa oraz Daniela Omielańczuka i Janka Błachowicza. Nie wyobraża sobie MMA bez komentarzy Jurasa i jest przeszczęśliwa od czasu, gdy gale UFC emitowane są na antenie Polsatu Sport.