Magdalena Rak vs Aleksandra Talaga na Wieczorze Walk w Krakowie

218
źródło: Wieczór Walk

Kolejny zawodowy pojedynek gali Wieczór Walk został ogłoszony. Tym razem w walce pań zmierzą się: Magdalena Rak (1-0) i Aleksandra Talaga (0-0).

Magda Rak vs Aleksandra Talaga na Wieczór Walk 5! Dwie niezwykle utytułowane zawodniczki sportów uderzanych zmierzą się ze sobą w fantastycznie zapowiadającej się zawodowej walce MMA!

Zawodniczka z Krakowa reprezentująca Octagon Muaythai Kraków, to jedna z najbardziej utytułowanych polskich zawodniczek w boksie tajskim i kickboxingu. Wielokrotna Mistrzyni Polski, zwyciężczyni amatorskich Mistrzostw Świata w Muay Thai i pucharów świata w K-1. Do tych sukcesów Magda chce dołożyć następne, odniesione w MMA. Rozpoczęła znakomicie, od zawodowego zwycięstwa na gali FEN 19. Pora na kolejny pojedynek – tym ciekawszy, iż przed własną publicznością i z bardzo wymagającą przeciwniczką.

Dla reprezentantki Shark Top Team Bytom walka na WW5 będzie zawodowym debiutem. Jednak w przypadku wielokrotnej medalistki Mistrzostw Polski w boksie, amatorskie przetarcia nie są potrzebne. Jej sztab trenerski jest przekonany, że zawodniczka z Bytomia jest w pełni gotowa, by zawojować kobiecą scenę MMA w Polsce. Jesteśmy pewni, że walka z Magdaleną Rak będzie jednym z najciekawszych starć całej gali!

Sprzedaż biletów rusza już wkrótce!

Informacja Prasowa