Mistrz organizacji Babilon MMA w kategorii półśredniej- Daniel Skibiński (14-5) przedłużył kontrakt i wystąpi na gali w Nowym Dworze Mazowieckim.
O tym, że popularny „Skiba” przedłużył kontrakt z organizacją Babilon MMA poinformował właściciel organizacji- Tomasz Babiloński za pomocą mediów społecznościowych.
Skiba przedłużył kontrakt z babilonMMA wracamy 20 grudnia do Nowego Dworu Mazowieckiego👍 pic.twitter.com/fznMErjGTz
— tomasz babilonski (@babilon_tomasz) October 30, 2019
20 grudnia w Nowym Dworze Mazowieckim podczas Babilon MMA 11 ,Skibiński podejmie znanego polskim kibicom z występu na gali KSW – Marifa Piraeva.
Zawodnik Ankos MMA Poznań ma zwycięską serię od 2016 roku. W 2017 wystąpił podczas pierwszej gali z cyklu Babilon MMA, pokonał wówczas Łukasza Szczerka, a pas mistrzowski wywalczył na gali Babilon MMA 6, gdzie pokonał Pawła Pawlaka.
Zobacz również: Daniel Skibiński o „niedoszłym” starciu z Grzebykiem i walce z Piraevem [WYWIAD]
źródło: Twitter
![Who’s next In The Cage [#6] – Kto następny dla Makhacheva po obronie mistrzowskiego pasa?](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/08/whos-next-1-218x150.png)
![Who’s next In The Cage [#5] – Co dalej dla Gamrota po porażce z Salkilldem?](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/08/whos-next-218x150.png)





















