Dana White potwierdza styczniową galę w Las Vegas. Kontrakt z Conorem jeszcze nie podpisany

103
llowkickmma.com

Podczas ostatniej konferencji w Moskwie – Conor McGregor (21-4) zapowiedział swój powrót do oktagonu UFC w styczniu na gali w Las Vegas. Miejsce i datę gali potwierdził Dana White.

W wywiadzie dla „The Schmo” Dana White został zapytany o  to, czy UFC planuje galę w Las Vegas w styczniu. Prezes największej organizacji MMA na świecie potwierdził, że pracują nad tym wydarzeniem.

Tak, będziemy mięli kartę walk w Las Vegas, ale wciąż nad tym pracujemy.  Conor miał ostatnio konferencje prasową i ogłosił, że wróci, ale nie podpisaliśmy jeszcze żadnych umów. Nie mamy jeszcze żadnych walk i nie podpisaliśmy kontraktów, ale tak chcemy to zrobić.

Conor podczas pobytu w Rosji ogłaszał już swój powrót, a nawet mówił, że zna już rywala, ale tym jednak nie chciał się podzielić z fanami. Ostatnio dużo spekuluje się, że Irlandczyk zmierzy się z Donaldem Cerrone, ale w grę wchodzi również Justin Gaethje.

Zobacz również: Donald Cerrone zapewnia: Prace nad zestawieniem z Conorem McGregorem idą w dobrą stronę

„The Notoriuos” ostatni raz widziany był w klatce UFC podczas gali z numerem 229 w 2018 roku. W mistrzowskiej walce został poddany przez Khabiba Nurmagomedova duszeniem zza pleców w 4. rundzie.

źródło: mmajunkie.com