Mamed Khalidov o KSW 50: „Myślę, że ręka Przemka pójdzie do góry” [WIDEO]

41
ksw 50 typowanie mamed khalidov

Przy okazji każdej gali KSW, branża w postaci dziennikarzy, ekspertów, fanów, a także zawodników, wypytuje o typy na galę. Tym razem na temat głównych walk wypowiedział się sam Mamed Khalidov.

W rolę „przepytującego” wcielił się kolega klubowy Czeczena z polskim paszportem – Paweł Kiełek, który na swoim kanale poprosił Khalidova o krótkie typowanie.

Mamed dość niespodziewanie wskazał jako zwycięzcę Przemysława Mysialę, który w sobotę stanie do walki o pas KSW vis-a-vis Tomasza Narkuna. Zdaniem Khalidova, to ręką Przemka powędruje do góry.

„To na pewno nie będzie łatwa walka dla Przemka, ale widzę jakie jest przygotowanie, jaka jest determinacja, jak jest przygotowany. Widzę jego ogień w oczach, którego ja niestety nie miałem w ostatniej walce. On nadaje się na mistrza i wydaje mi się, że tym razem jednak ręka pójdzie do góry Przemka”

Dodamy tylko, że to nie jedyny dość osobliwy typ byłego mistrza KSW, który ma pojawić się w Londynie. Biorąc pod uwagę fakt, że na gali ma być również Scott Askham, to możemy chyba się przygotować na ciekawe ogłoszenie ze strony KSW…

Źródło: Paweł Kiełek MMA Vlog (youtube)