William Knight został zwolniony z organizacji UFC po kiepskim występie z Marcinem Prachnią. Losy Amerykanina podzieliło jeszcze dwóch innych zawodników, którzy wzięli udział w gali UFC Vegas 69.

Organizacja UFC postanowiła rozstać się z Williamem Knightem po fatalnym występie z Marcinem Prachnią. Amerykanin przez trzy rundy starcia, które odbyło się podczas gali UFC Vegas 69 zadał zaledwie 8 ciosów, będąc niebywale biernym.

Zobacz także: UFC Vegas 69: Występ jednego artysty! Marcin Prachnio okopał totalnie biernego Williama Knighta!

Dla 34 latka była to trzecia z rzędu porażka. Przygodę z organizacją UFC rozpoczął w 2020 roku od zwycięstwa nad niepokonanym wówczas Aleksą Camurem. Następnie uległ Da Un Jungowi, po czym wygrał dwa kolejne pojedynki. Jego niechlubną serię porażek zapoczątkował Maxim Grishin, cegiełkę dołożył do niej następnie Devin Clark, a Polak dokończył „dzieła zniszczenia”.

Oprócz Knighta, z organizacją UFC pożegnał się także Jordan Wright, któremu Zac Pauga dopisał czwartą z rzędu porażkę. Również Lina Lansberg nie jest już zawodniczką UFC, choć ta zdecydowała się przejść na sportową emeryturę po kolejnej przegranej walce.

źródło: mmafighting.com