Marcin Wrzosek vs Norman Parke 2 na gołe pięści? Obaj zawodnicy są na tak

264
źródło: facebook/KSW foto: Sebastian Rudnicki

Popularność walk na gołe pięści na całym świecie rośnie z każdym rokiem. Już jutro w Polsce odbędzie się pierwsza gala Genesis, gdzie zawodnicy będą ze sobą walczyli właśnie w tej formule.

Na Twitterze Norman Parke (28-7-1) wyraził chęć stoczenia rewanżu z Marcinem Wrzoskiem (14-7) właśnie w formule walki na gołe pięści. „Stormin” chce, aby do takiego starcia na doszło już na Genesis 2.

Rewanż z „Zombie” na gołe pięści podczas Genesis 2. @PolishZombieMMA, tym razem cię znokautuję.”

Na odpowiedź Wrzoska nie trzeba było długo czekać. Również na twiiterze przyjął wyzwanie rzucone mu przez Parke’a.

„Zróbmy to”

Do ich pierwszego pojedynku doszło w zeszłym roku na KSW 50, gdzie na punkty zwyciężył „Stormin”.

Marcin Wrzosek jest niezwykle efektownie walczącym zawodnikiem. Na KSW 37 pokonał przez TKO Artura Sowińskiego (21-11) zdobywając pas mistrzowski w kategorii do 66 kilogramów. Swój tytuł stracił podczas KSW 39, gdzie został wypunktowany przez Klebera Koike Erbsta (25-5-1) Obecnie posiada serię dwóch porażek z rzędu. W ostatnim boju na KSW 53 przegrał na punkty z Borysem Mańkowskim (21-8-1).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Norman Parke w latach 2012-2016 walczył dla Ultimate Fighting Championship. W federacji KSW zadebiutował na gali z numerem 39, gdzie  został wypunktowany przez Mateusza Gamrota (17-1). Na KSW 53 doszło do jego trzeciej walki z „Gamerem”. Tym razem przegrał on przez TKO w trzeciej rundzie.

Zobacz także: Sara Luzar Smajic vs. Farina Romling na EMC 6 w Düsseldorfie

źródło: Twitter