W rozmowie z anglojęzycznym portalem severemma.com Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji KSW potwierdził, iż są prowadzone rozmowy z Normanem Parke na temat jego udziału w majowej gali na Stadionie Narodowym.

Przypomnijmy, iż były zawodnik UFC, Norman Parke, rzucił niedawno za pośrednictwem Twittera wyzwanie Mateuszowi Gamrotowi. Brytyjczyk chciałby walki o pas kategorii lekkiej na KSW 39 na Stadionie Narodowym (pisaliśmy o tym TUTAJ). Włodarze KSW byli zainteresowani jego osobą już wcześniej, zatem Martin Lewandowski od razu przystąpił do negocjacji. W wywiadzie dla severemma.com promotor powiedział:

Norman to świetne nazwisko, które może dołączyć do naszej drużyny. Powiedziałem mu to osobiście, ale od chwili, gdy zaczęliśmy rozmawiać o tej walce, on wymyśla kolejne rzeczy, które chce mieć dodane do kontraktu.
Właśnie dwa dni temu wysłałem mu swoje ostateczne warunki kontraktu. Powiedziałem mu także, na co się na pewno nie zgodzę. Teraz on musi się sam zastanowić, jak bardzo chce być częścią marki KSW.

Lewandowski podkreślił też, że pieniądze nie są punktem spornym w tych negocjacjach:

Sądzę, że zrobiliśmy wszystko, aby wypełnić jego oczekiwania. Kasa za walkę się zgadza. Zazwyczaj to właśnie pieniądze powodują, że ludzie nie dochodzą do porozumienia, ale tutaj akurat pieniądze nie są problemem. (…) Norman zapytał, na kiedy potrzebujemy decyzji i wiemy już, że odezwie się w tym temacie na początku przyszłego tygodnia.

Podsumowując swoje wrażenia z rozmów Martin Lewandowski stwierdził:

Z mojego punktu widzenia, on naprawdę chce zawalczyć z Gamrotem i być częścią tego historycznego wydarzenia.

 

źródło: severemma.com