„Materla niezwyciężony” – zapowiedź powrotu Michała Materli do klatki KSW [WIDEO]

Informacja prasowa

Najwaleczniejszy zawodnik KSW, Michał Materla wraca do okrągłej klatki w rytmie strof napisanego przez Williama Ernesta Henleya utworu „Invictus”.

Wiersz Williama Henleya pozwolił mi przetrwać trudne chwile w życiu osobistym, które spotkały mnie w ostatnich miesiącach. To dzięki niemu oraz wsparciu bliskich wyszedłem z tych kłopotów silniejszy i mocniejszy niż kiedykolwiek.

Ten ponad stuletni utwór angielskiego poety był inspiracją dla wielu osób zmagających się z przeciwnościami losu, w tym prezydenta RPA Nelsona Mandeli. Teraz dał siłę naszemu wojownikowi w trudnych chwilach życia.

Na KSW 40 dojdzie między innymi do starcia Mariusza Pudzianowskiego z Jamesem McSweeneyem. Do klatki powróci najbardziej waleczny zawodnik KSW, Michał Materla, a jego przeciwnikiem będzie Paulo Thiago. Kibice zobaczą również niezwykle wyczekiwany rewanż pomiędzy Mateuszem Gamrotem a Normanem Parkiem w starciu, którego stawką będzie pas wagi lekkiej. Bronić tytułu wagi muszej będzie również „Violece Queen”, Brazylijka Ariane Lipski.

Bilety na galę KSW 40 w Dublinie są dostępne na Ticketmaster.ie i na eBilet.pl. Transmisja w systemie PPV już dostępna na www.kswtv.com.

 

Informacja prasowa