Max Holloway przed starciem z Calvinem Kattarem: „Zrobię coś specjalnego”

70
middleeasy.com

Max Holloway wyznał, że zamierza zrobić „coś specjalnego” podczas pojedynku z Calvinem Kattarem.

Już w najbliższą sobotę będzie miała miejsce pierwsza gala UFC w 2021 roku. A w walce wieczoru tego wydarzenia Max Holloway (21-6) zmierzy się z Calvinem Kattarem (22-4).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W związku z tym, że wydarzenie to będzie pierwszą galą UFC pokazywaną w stacji telewizyjnej ABC, Max Holloway zamierza pokazać się z jak najlepszej strony. W rozmowie z TSN, „Blessed” zdradził, iż zamierza zrobić „coś specjalnego”, aby przyciągnąć jak najwięcej widzów przed telewizor.

Po prostu nie mogę się doczekać, nie mogę się doczekać, żeby wyjść do klatki. Właśnie ogłoszono, że walka będzie transmitowana w ABC, a więc będzie można ją obejrzeć w krajowej telewizji. Ktoś mi powiedział, że w ABC od około 20. lat nie pokazywano sportów walki. Jestem podekscytowany, że ja wezmę w tym udział. To jest ten czas, w którym starasz się wprowadzić do MMA kogoś specjalnego, przyjaciela lub członka rodziny, upewnij się, że włączą galę w sobotę, bo mam zamiar zrobić coś specjalnego. Upewnij się, że będą patrzeć, a ja zrobię resztę.

stwierdził „Blessed”.

Max Holloway swój ostatni pojedynek stoczył na gali UFC 251, gdzie po kontrowersyjnym werdykcie sędziów po raz drugi przegrał z Alexandrem Volkanovskim (22-1).

Natomiast Calvin Kattar ostatni raz walczył na gali UFC on ESPN 13, gdzie przez jednogłośną decyzję sędziów pokonał Dana Ige’a (14-3).

Komu będziecie kibicować w starciu Holloway vs. Kattar?

Zobacz także: Cody Garbrandt chciałby w kwietniu zmierzyć się z Jose Aldo

źródło: bjpenn.com