Irlandczyk po raz kolejny podgrzał dyskusję na temat swojego powrotu do oktagonu. Czy dojdzie do wyczekiwanego pojedynku z Michaelem Chandlerem? Jest jednoznaczna reakcja „Irona”.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Karta gali UFC 300 jest już niemal kompletna. Wciąż nie wiemy jednak, kto wystąpi w głównej walce wieczoru. Wyobraźnię kibiców ponownie rozpalił Conor McGregor (22-6), który za pośrednictwem platformy X zasugerował swój udział we wspomnianym wydarzeniu.

„McGregor na UFC 300, przypieczętowuję umowę.”

Głównodowodzący największej organizacji MMA na świecie zapowiedział kilka dni temu, że main event jubileuszowej gali będzie totalnym szaleństwem. Żeby tego było mało, chwilę później na wpis Conora zareagował Michael Chandler (23-8).

„Akceptuję. Do zobaczenia wkrótce.”

Amerykanin od dawna przymierzany jest do starcia z “Notoriousem”. Sam wielokrotnie powtarzał, że na tę chwilę tylko takie zestawienie ma dla niego sens. Jeśli weźmiemy pod uwagę zaplanowaną na 21 marca premierę filmu “Road House” z udziałem Irlandczyka, taki ruch biznesowy wydaje się być strzałem w dziesiątkę. Informacja ta nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez UFC. Wciąż czekamy na rozwój wydarzeń.

Zobacz także: Jessica Andrade vs Marina Rodriguez na UFC 300

Źródło: X / Conor McGregor, Michael Chandler, UFC. Fot.: Instagram / Conor McGregor