Czy największa gwiazda światowego MMA, pojawi się jeszcze w oktagonie UFC? Temat ten wraca do mediów jak bumerang, a sam zainteresowany, co jakiś czas podkręca atmosferę, wyzywając kogoś do walki czy wstawiając na Instagram migawki z treningów. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Michael Chandler (23-8) w rozmowie z Arielem Helwanim, opowiedział o tym, jak wyglądają jego ostatnie miesiące i jak duże zainteresowanie budzi potencjalne starcie z wyczekiwanym przez rzesze fanów Irlandczykiem. Uważa, że jeśli Conor McGregor (22-6) zdecyduje się wrócić to będzie walczył właśnie z nim. 

Nie ma mowy, że Conor wróci i nie zawalczy ze mną. Jeśli nie zawalczy ze mną, to znaczy, że prawdopodobnie nie wróci.

stwierdził.

3-krotny mistrz Bellatora, mimo tego, że od roku nie dostał innej oferty, produktywnie spędził czas. Poświęcił się rodzinie i różnym biznesom w życiu prywatnym. Nie odpuszcza treningów i pozostaje w gotowości na pojedynek:

Ludzie pytają mnie kiedy zawalczę, ten temat ciągle wraca. To kiedy Conor wróci, jest poza moją kontrolą. To, co jest pod moją kontrolą to 24 godziny, w których kreuję swoje życie. Walka miała się odbyć w tym roku, trwało to kilka miesięcy. Najpierw miał to być wrzesień, później rozmawialiśmy o którymś evencie w grudniu. Teraz wygląda na to, że w grudniu również nic się nie wydarzy. Jedyne, co ja mogę zrobić to skupić się na sobie, na swoich dwóch chłopcach, mojej żonie i cieszyć się swoim życiem (…) To nie będzie po prostu kolejna walka. To będzie wielkie wydarzenie, powrót Conora, sam wiesz. Może będzie to największa walka od wielu lat.

powiedział.

„Notorious” poinformował w czwartek, na swoim instagramie, że dostarczył Jeffowi Novitztky’emu dokumenty, wyrażające chęć ponownego dołączenia do puli testowej USADA. Tym samym jego powrót będzie możliwy w kwietniu przyszłego roku: 

Znajduję cele i je trafiam. Je*ać konsekwencje. Upadniesz. To jest walka. […] Przekazałem swoje rzeczy [Jeffowi] Novitzky’emu. Piłka w grze. Do zobaczenia wkrótce, łatwa dzi*ko.

napisał.

Zobacz również: „Usiądź i czekaj spokojnie” – McGregor z przesłaniem do Chandlera

Obaj panowie w swoich ostatnich pojedynkach musieli uznać wyższość Dustina Poiriera. Conor – nawet dwukrotnie. Kto zatem wyszedłby zwycięsko z takiego starcia? Prawdopodobnie przekonamy się o tym w przyszłym roku. 

Źródło: Twitter / MMAFighting, YouTube / The MMA Hour, Instagram / Conor McGregor | fot. UFC, Zuffa LLC