W najbliższy weekend miejsce będzie miała druga gala organizowana wspólnie przez Bellator MMA oraz Rizin FF. Niestety, z wydarzenia tego wypada AJ McKee, który nabawił się kontuzji. 

W nocy z soboty na niedzielę miejsce będzie miało Bellator MMA x Rizin 2, które rozegra się w japońskiej Saitamie. Wydarzenie miało zostać zwieńczone przez ćwierćfinałowy pojedynek Grand Prix wagi lekkiej, w ramach którego do klatki mieli wejść Patricky Pitbull (24-11) oraz AJ McKee (20-1). Niestety, oficjalnie potwierdzono już, iż Amerykanin zmuszony jest wycofać się z rywalizacji w tym terminie z powodu kontuzji.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Ostatecznie Patricky spotka się w klatce z Roberto de Souzą (15-2). Pomimo, iż konfrontacja ta rozegra się w umownym limicie do 161 funtów, zwycięzca przejdzie do kolejnej rundy turnieju rozgrywanego w ramach dywizji lekkiej.

De Souza podejdzie do rywalizacji po wygranej, którą zdobył w maju tego roku. Podczas RIZIN 42 zmierzył się ze Spike Carlylem (14-5) i przewalczywszy pełny dystans, ostatecznie jednogłośnie wygrał na kartach sędziowskich.

Zobacz także: Chimaev przed walką z Costą: „Będzie płakał”

Źródło: MMA Fighting