Media Trening odbędzie się w czwartek, 17 marca 2016, o godzinie 16:00 w Legia Fight Club w Warszawie, na Torwarze, przy ulicy Łazienkowskiej 6A.

W treningu wezmą udział zawodnicy mający wystąpić na FEN 11, a wśród nich kibice zobaczą: uczestników walki o pas wagi lekkiej – Romana Szymańskiego i Mariana Ziółkowskiego, dwie mistrzynie świata w Kickboxingu i Muay Thai – Iwonę Nierodę i Judytę Niepogodę. Nie zabraknie także gwiazd: sportów siłowych, jak Akop Szostak i Tyberiusz Kowalczyk, czy najlepszego polskiego zawodnika formuły K-1 – Tomasza Sarary. Warto zapowiedzieć także udział: Marcina Szredera, Aytaca Yashi, Arkadiusza Wrzoska, Niko Fallina, Pawła Żelazowskiego, Alberta Odzimkowskiego, Igora Kołacina, Alana Kwiecińskiego i kilku innych uczestników gali FEN 11.

Będzie to nie tylko okazja do obejrzenia wiodących postaci nadchodzącej gali w akcji, ale także dla wszystkich zainteresowanych możliwość spotkania się z czołowymi postaciami sceny MMA i K-1 w Polsce. Zapraszamy serdecznie!

 

fen11-plakat-media trening

Bilety na galę FEN 11 Warsaw Time są dostępne w sprzedaży online na stronach www.eventim.pl i www.kupbilet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych sieci.

Więcej informacji o galach Fight Exclusive Night można znaleźć na naszej stronie www.fen-mma.com i na fanpage’u FEN: www.facebook.com/FightExclusiveNight – dołączcie do fanów naszego profilu, aby być na bieżąco i nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.

Informacja prasowa