Michael Bisping ostrzegł kibiców UFC, że jeśli Conor McGregor w najbliższym czasie dostanie walkę o pas, będzie to ich wina.

Bisping podczas swojego autorskiego podcastu na YouTubie ocenił, że to właśnie na fanach organizacji spoczywa największa odpowiedzialność za potencjalne mistrzowskie zestawienie McGregora. Ocenił, że wszystkie działania organizacji opierają się na jak największym zysku, do którego przyczyniają się kibice:

Wielu zawodników z top 15, top-5, top-10, powie: Co do cholery? Dlaczego Conor McGregor przeskoczył kolejkę? Tu chodzi o pay-per-view. UFC organizuje walki, które chcemy oglądać. Więc, jeśli nie pasuje ci, że Conor McGregor zapewne z miejsca dostanie mistrzowskie starcie, nie wiń McGregora, nie wiń Dany White’a, czy UFC, ponieważ to ty jesteś winny, jesteś za to odpowiedzialny.

Irlandczyk po raz ostatni zwyciężył 2020 roku, gdy przez TKO pokonał Donalda Cerrone’a. Później w rewanżu zmierzył się z Dustinem Poirierem i przegrał przez KO w drugiej rundzie. Trzecia odsłona tego starcia miała miejsce na gali UFC 264 w lipcu ubiegłego roku, gdzie Irlandczyk znów uległ Amerykanowi, odnosząc porażkę przez TKO po pierwszej rundzie. „Notorious” odniósł wtedy kontuzję nogi, która wykluczyła go z rywalizacji.

źródło: YouTube/Michael Bisping Podcast