Michael Page bardzo chce sprawdzić swoje umiejętności w UFC. 34-latek przyznał, że perspektywa walki w UFC jest powodem, dla którego zajął się MMA.

Michael Page (19-1) był gościem Michaela Bispinga w podcaście „Believe you me”. „Venom” podczas audycji stwierdził, iż chciałby się sprawdzić w organizacji UFC.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

100%. Jeśli mam być szczery, to kiedy zaczynałem, jedynym powodem, dla którego zacząłem, była chęć przejścia do UFC. Każdy kto zaczynał w MMA, ich celem było dostanie się do UFC i większość ludzi nadal jest taka sama. Cieszę się Bellatorem i cieszę się tym gdzie jestem i cieszę się moim dotychczasowym sukcesem. Ale zdecydowanie czuję, że muszę dołączyć do UFC w pewnym momencie i po prostu sprawdzić się również tam. Jest tam kilka świetnych pojedynków do zrobienia, więc zdecydowanie myślę, że w przyszłości, nie wiem kiedy, ale w końcu tam dołączę.

Page obecnie zajmuje 2 miejsce w rankingu wagi półśredniej w organizacji Bellator. „Venom” może się obecnie pochwalić serią pięciu wygranych walk z rzędu. 34-latek swój ostatni pojedynek stoczył na gali Bellator 258, gdzie pokonał Dereka Andersona (17-4).

Zobacz także: Ali Abdelaziz: Nurmagomedov odrzucił walkę za 100 milionów dolarów

źródło: bjpenn.com