Rozpoznawalność Ilii Topurii rośnie w niesamowicie szybkim tempie. Odkąd zdobył mistrzowskie trofeum UFC nie przestaje spotykać się ze światowymi sławami. Niedawno Internet obiegło wspólne zdjęcie „El Matadora” z Lionelem Messim.

Ilia Topuria (15-0) przebojem wdarł się do największej organizacji MMA na świecie i potrzebował zaledwie siedmiu pojedynków, by dojść do mistrzostwa. Po pas sięgnął w lutym tego roku, przy okazji UFC 298. W pięknym stylu pokonał wtedy Alexandra Volkanovskiego (26-4).

Niesamowite klatkowe umiejętności i dość charakterystyczny styl bycia spowodowały, iż „El Matador” zaskarbił sobie sympatię wielu kibiców z całego globu. Co chwilę w sieci pojawiają się nagrania ze spotkań z rzeszą kibiców.

Zobacz także: Oblężony przez fanów! Topuria przywitany w Gruzji po zdobyciu pasa [WIDEO]

Oprócz fanów, Topuria często ma także okazję obcować z gwiazdami innych dyscyplin sportowych. Teraz w sieci niemałe poruszenie wywołało jego wspólne zdjęcie z uważanym przez wielu jako jednego z najlepszych piłkarzy – Lionelem Messim.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Na razie nie wiadomo kiedy, ani naprzeciwko kogo Topuria zawalczy przy najbliższej okazji. Chęć podjęcia z nim rękawic wyrażał już jednak m.in. mistrz niższej kategorii, Sean O’Malley (18-1). Zobaczymy więc, na co ostatecznie zdecydują się przedstawiciele organizacji.

Źródło: Instagram/Ilia Topuria