Międzynarodowy serwis medialny MEGOGO, który w Europie działa od ponad 12 lat, został wyłącznym nadawcą wydarzeń Professional Fighters League w Polsce. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zasadniczo serwis MEGOGO nie pokazuje walk z udziałem zawodników z Federacji Rosyjskiej i Republiki Białorusi! Żadna z tych walk nie zostanie pokazana na MEGOGO.

Zawsze szukamy możliwości poszerzenia naszego portfolio sportowego, aby zaoferować naszym fanom szeroki wybór, dlatego cieszymy się ze współpracy z PFL w zakresie pokazywania walk promotora w Polsce. Wspieramy zainteresowanie widzów MMA i zapewniamy wysoką jakość usług zarówno podczas transmisji, jak i w trakcie użytkowania.

komentuje Artur Pacuła, CEO MEGOGO Polska.

Przypomnijmy, że MEGOGO pojawiło się na polskim rynku zimą 2023 roku. W tym czasie serwis ten transmitował na wyłączność szereg wydarzeń sportowych, takich jak walka Usyk-Dubois, Puchar Narodów Afryki i CAVEMMA. MEGOGO oferuje również użytkownikom katalog kanałów TV online, a także filmy i seriale VOD. 

Zobacz także: MEGOGO wyłącznym nadawcą CAVEMMA w Polsce

Professional Fighters League (PFL) jest jedną z wiodących organizacji MMA na świecie i jedną z najszybciej rozwijających się lig sportowych na świecie. PFL ma pięć franczyz walk na żywo oferujących całoroczną zawartość: PFL League Season, PFL PPV Super Fights, PFL Challenger Series, PFL International Leagues i Bellator. Założona w 2018 roku PFL jest wspierana przez głównych inwestorów, w tym SRJ, Ares, Knighthead, Luxor Capital, Waverley Capital, Elysian Park Ventures, a także wielu właścicieli drużyn NBA, MLB, NHL i MLS.

Informacja prasowa