30 grudnia miejsce będzie miało jubileuszowe, 30. wydarzenie spod sztandaru OKTAGON MMA. Pierwotnie planowanym zestawieniem na tę datę był mocno wyczekiwany pojedynek Samuela Kristofica z Karlosem Vemolą. Niestety, „Terminator” zmuszony był do wycofania się, a na jego miejsce wchodzi doświadczony Patrik Kincl. 

Wygląda na to, że Patrik Kincl (24-10) kolejne starcie stoczy poza organizacją KSW. Pod koniec bieżącego roku stanie przed szansą sięgnięcia po pas wagi średniej OKTAGON MMA, o czym możemy wyczytać w mediach społecznościowych federacji.

Czech swój ostatni pojedynek stoczył we wrześniu bieżącego roku, gdy w walce wieczoru KSW 63 skrzyżował rękawice z Roberto Soldicem (19-3). Sama konfrontacja nie ułożyła się po jego myśli, dlatego finalnie musiał uznać wyższość oponenta, zostając rozbitym już w trzeciej odsłonie, przez co stracił jednocześnie szansę sięgnięcia po pas wagi półśredniej.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Samuel Kristofic (15-3) natomiast obecnie może pochwalić się serią aż pięciu triumfów. W swoim ostatnim boju stanął w szranki z naszym krajanem, Marcinem Naruszczką (22-11-2) i przewalczywszy pełny dystans, ostatecznie jednogłośnie zwyciężył na kartach sędziowskich.

Źródło: Twitter/OKTAGON MMA